Інтерфакс-Україна
12:24 02.06.2016

Рада розпочала розгляд проекту змін до Конституції

1 хв читати
Рада розпочала розгляд проекту змін до Конституції

Верховна Рада України розпочала розгляд законопроекту "Про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя"(№ 3524).

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", парламентарії включили до порядку денного відповідний законопроект ("за" - 266 голосів), що має бути остаточно затверджений 300 голосами народних депутатів.

Наразі в залі виступає заступник голови Адміністрації президента України Олексій Філатов, представляючи цей законопроект.

Як повідомлялося, Верховна Рада 2 лютого 2016 року попередньо затвердила (прийняла в першому читанні) законопроект про внесення змін до Основного закону щодо правосуддя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА