Інтерфакс-Україна
15:53 03.06.2016

Київ очікує рішення про безвізовий режим до кінця 2016 року - Порошенко

1 хв читати
Київ очікує рішення про безвізовий режим до кінця 2016 року - Порошенко

Президент України Петро Порошенко переконаний у тому, що до кінця поточного року Україна отримає безвізовий режим з Європою.

"Ми робимо все можливе для того, щоб і парламент, і рада (ЄС - ІФ) розглянули це до літа, не виключено, на жаль, що може статися у вересні. Але я залишаюся оптимістом, що в 2016 році Україна отримає безвізовий режим", - сказав П.Порошенко на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

При цьому глава держави наголосив, що "жодних негативних сигналів із цього питання не існує".

Президент заявив, що нині в ЄС вирішують питання надання Європейській Комісії права тимчасово призупиняти безвізовий режим, проте це не стосується рішення Європейського парламенту і Ради міністрів внутрішніх справ про надання Україні безвізового режиму, яка виконала всі необхідні для цього критерії.

П.Порошенко також запевнив, що ЄС не ставить під сумнів питання надання безвізового режиму Україні, питання лише в термінах ухвалення цього рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА