Інтерфакс-Україна
16:32 08.06.2016

Савченко має намір із Фейгіним та Полозовим звільняти політв'язнів українців у Росії, з Новіковим - удосконалювати судову реформу

2 хв читати
Савченко має намір із Фейгіним та Полозовим звільняти політв'язнів українців у Росії, з Новіковим - удосконалювати судову реформу

Народний депутат Надія Савченко (фракція "Батьківщина") заявляє, що планує продовжити співпрацю зі своїми російськими адвокатами.

"Вони добре зробили свою справу щодо захисту мене. Вони всі - індивідуальності, особистості. Їх адвокатська діяльність - ця їх справа. Я буду з ними і надалі працювати", - сказала вона на прес-конференції в середу в Києві.

Н.Савченко заявила, що має намір з адвокатом Іллею Новіковим працювати над законодавчим удосконаленням судової реформи в Україні, яку називає наразі "сирою".

"Вважаю, що необхідно вносити доповнення та зміни. Я її бачу трохи по-іншому", - зазначила вона.

Водночас народний депутат повідомила: "З (Марком - ІФ) Фейгіним та (Миколою - ІФ) Полозовим ми працюватимемо на міжнародному громадському майданчику щодо звільнення політв'язнів із Росії, зокрема кримських татар на окупованій території Криму".

При цьому вона додала: "Як вони працюватимуть між собою - ця їх особиста справа".

Адвокат М.Полозов у середу на своїй сторінці у Twitter написав, що він та М.Фейгін не працюють з І.Новіковим із грудня минулого року, але умовилися з Н.Савченко до кінця справи не надавати цьому розголосу.

"Просився в справу, його взяли в команду. В якийсь момент, порушуючи домовленості, перестав працювати в команді. Почав вести свою гру", - написав М.Полозов.

За його словами, так званий закон Савченко просував І.Новіков, усупереч домовленості про невтручання в українську політику та законотворчість.

"Зараз він намагається нав'язати Україні закон про присяжних засідателів. Це в той час, як в РФ знищують цей інститут як такий... Адвокати в РФ мають займатися захистом осіб в РФ і на територіях, контрольованих владою РФ, а не втручатися у внутрішні справи України.

Тому прошу не асоціювати мене та мого колегу Марка Фейгіна з адвокатом Новіковим. Хтозна, що він ще наговорить і зробить", - написав М.Полозов.

Раніше І.Новіков в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що має намір допомогти нардепові Н.Савченко з підготовкою законопроекту про суд присяжних в Україні, які колишня його підзахисна може внести до Верховної Ради вже восени поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА