Інтерфакс-Україна
16:14 14.06.2016

Німеччина має намір замінити свого посла в Україні за 2 тижні

1 хв читати
Німеччина має намір замінити свого посла в Україні за 2 тижні

Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль заявив, що за два тижні покине Київ.

"Через два тижні я покину Київ. І на закінчення цього "забігу" можу сказати, що період в Києві був найбагатшим у моєму професійному житті", - сказав К.Вайль у Києві у вівторок.

"Він (новий посол - ІФ) отримав агреман від українського уряду, але я не можу його називати, він сам себе представить, коли приїде", - зазначив дипломат, відповідаючи на запитання про нового посла Німеччини в Україні.

Посол висловив упевненість, що Україна здатна завершити ті реформи, які було розпочато, і вважає чинний уряд здатним на успіх у цьому питанні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА