Інтерфакс-Україна
16:42 14.06.2016

Міжпарламентська рада Україна-НАТО закликає країни Альянсу збільшити допомогу Україні

1 хв читати
Міжпарламентська рада Україна-НАТО закликає країни Альянсу збільшити допомогу Україні

Міжпарламентська рада Україна-НАТО закликає країни-члени Альянсу збільшити двосторонню допомогу Україні, йдеться в спільній заяві співголів цієї ради Андрія Парубія та Рейнел Андрейчук.

"Ми закликаємо всі країни НАТО збільшити двосторонню допомогу Україні. Євроатлантичне співтовариство має продемонструвати терпіння стосовно того, як Україна здійснює військові, політичні та економічні реформи", - йдеться в спільній заяві, оприлюдненій у Києві у вівторок.

Згідно з документом, міжпарламентська рада Україна-НАТО також закликає Україну продовжувати успішну реалізацію річної національної програми співпраці з НАТО на 2016 рік.

Крім того, рада закликає також прискорити темпи реформ в Україні, викоренити корупцію. "Саміт у Варшаві стане вагомим приводом для членів НАТО оцінити прогрес України в проведенні реформ і підтвердити свою підтримку суверенної, незалежної та стабільної України", - йдеться в тексті заяви.

Водночас співголови міжпарламентської ради Україна-НАТО висловлюють жаль у зв'язку з тим, що Мінські угоди досі не виконано в повному обсязі, та закликають Москву і її прибічників на сході України припинити регулярні порушення режиму припинення вогню на Донбасі.

Крім того, Андрейчук і Парубій висловилися за продовження міжнародних санкцій проти Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА