Росія має припинити дестабілізацію ситуації на сході України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє, що Російська Федерація має припинити дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації на сході України.
"Росія має припинити дестабілізацію ситуації на території України, має вивести війська та озброєння. Режим припинення вогню та Мінські угоди мають виконуватися", - сказав він після засідання комісії Україна-НАТО в середу в Брюсселі.
Є.Столтенберг нагадав, що Росія продовжує підтримувати бойовиків, постачаючи озброєння, техніку, надаючи консультації, уздовж українсько-російського кордону зосереджена велика кількість російських військовослужбовців.
"Ми продовжуємо закликати Росію поважати територіальну цілісність і суверенітет України. Це також стосується Криму. Розгортання військ у Криму також є порушенням суверенітету України", - наголосив він.