КС України у будь-який момент може скасувати або призупинити дію закону про люстрацію – Петренко

Конституційний Суд України у будь-який момент може анулювати або частково припинити дію основних положень закону "Про очищення влади" (про люстрацію), заявив міністр юстиції України Павло Петренко.
"Ризики високі на сьогодні. Поки парламент не ухвалив зміни до закону, є ризики, що в будь-який момент Конституційний Суд може ухвалити рішення щодо анулювання або часткового припинення основних положень закону "Про очищення влади", - заявив П.Петренко в ефірі "5 каналу" в п'ятницю ввечері.
Як повідомлялося, Конституційний Суд України продовжує розгляд конституційного подання Верховного Суду України і 47 народних депутатів України щодо конституційності деяких пунктів закону України "Про очищення влади".
Раніше П.Петренко заявив, що фракція "Народний фронт" ініціюватиме внесення змін до закону "Про очищення влади" (про люстрацію), щоб не дати можливості зупинити люстрацію в Україні.