Інтерфакс-Україна
13:53 20.06.2016

У Кремлі наразі не вбачають передумов для зустрічі лідерів країн "Нормандської четвірки"

1 хв читати
У Кремлі наразі не вбачають передумов для зустрічі лідерів країн "Нормандської четвірки"

Країни, що входять до "Нормандської четвірки", зацікавлені в проведенні зустрічі на найвищому рівні щодо врегулювання ситуації в Україні, яка дала б результат, однак поки що передумов для таких переговорів не виникло, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков журналістам у понеділок.

"У тому плані, що, безумовно, всі країни "Нормандської четвірки" бажали б проведення такої результативної зустрічі - це відповідає дійсності", - сказав Д.Пєсков.

"Передумови для такої зустрічі могли б виникнути лише в разі демонстрації українською стороною готовності для прийняття тих кроків, які чітко прописані в Мінських угодах. На жаль, такої готовності не демонструється", - наголосив прес-секретар глави держави, додавши, що, не маючи "якихось відчутних перспектив на результативність, проведення зустрічі на найвищому рівні, звісно, навряд чи можливе".

На запитання, чи можлива така зустріч до липневого саміту НАТО, Д.Пєсков сказав: "Поки що ніяких передумов до цього немає".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Раді асоціації Україна-ЄС 9 квітня обговорять Угоду про асоціацію, відновлення та реформи в Україні

Зеленський доручив активізувати контакти з партнерами щодо ППО, насамперед з США

Порошенко передав партію техніки для десяти бригад ТрО, які воюють на різних ділянках фронту

Порошенко: Україні потрібні національна єдність у владі, компетентна і професійна переговорна делегація

До відома: про позачергове засідання Київської міської ради 8 квітня

Порошенко закликав Раду зібратися через вичерпання пакету військової допомоги від США

Сибіга: "Рамштайн" продовжуватиме існувати навіть за відсутності США

Сибіга на засіданні Ради Україна-НАТО закликав посилити тиск на Росію, низка держав оголосила про нові зобовʼязання та пакети допомоги

Стефанчук звинуватив співголову фракції "Європейська солідарності" Геращенко у розповсюдженні полуправди

Вирішення будь-яких торговельних спорів у рамках СОТ неможливе через блокування США – 1-й заступник глави МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА