Інтерфакс-Україна
15:34 21.06.2016

Порошенко закликав французьких парламентарів сприяти рішенню щодо введення безвізового режиму з ЄС

1 хв читати
Порошенко закликав французьких парламентарів сприяти рішенню щодо введення безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко закликав голову національних зборів Франції Клода Бартолона та французьких парламентарів сприяти ухваленню рішення щодо введення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом.

"Глава держави закликав парламентарів Франції сприяти ухваленню рішення щодо запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для українських громадян вже найближчим часом", - повідомляє прес-служба президента за підсумками зустрічі з К.Бартолоном у вівторок у Парижі.

Він також розповів про складну ситуацію на Донбасі, про продовження порушень Росією норм міжнародного права. "Саме цим має керуватися світова спільнота у своїй реакції на дії Росії", - наголосив П.Порошенко.

Крім того, президент висловив розчарування рішенням національних зборів Франції щодо санкцій проти Росії.

Водночас він зазначив, що розраховує на подальшу солідарність і єдність Європейського Союзу в питанні підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. У цьому контексті президент відзначив принципову позицію К.Бартолона в питанні дотримання порядку в'їзду на тимчасово окуповані території Криму і Донецької та Луганської областей.

Прес-служба також інформує, що П.Порошенко запросив голову національних зборів Франції з візитом в Україну у зручний час.

Як повідомлялося, депутати національних зборів Франції (нижня палата парламенту) наприкінці квітня ухвалили резолюцію, що закликає уряд країни виступити проти санкцій стосовно РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президентка Єврокомісії продовжує просувати ідею репараційного кредиту для України, який базується на іммобілізованих російських активах

Віткофф може покинути посаду спецпосланця президента США до кінця року - ЗМІ

В ОП відзначають високу оцінку представниць ЄС щодо домашнього завдання України у питаннях національних спільнот

Тихий про блокування сайтів: Різниця в тому, що Україна блокує російську пропаганду, а Угорщина – доступ до справжньої журналістики

Сибіга пов'язав висловлення Орбана про незалежність України з його "залежністю від російських енергоносіїв" та пропаганди

Кошта вважає можливим змінити формат голосування в ЄС задля відкриття переговорного кластеру з Україною –дипломат

Нардеп Соболєв: Тили України залишаються сильними - Молдова не відступила від європейського вибору

Климпуш-Цинцадзе про результати виборів у Молдові: Країна зберігає курс на євроінтеграцію, що відповідає стратегічним інтересам України

Венс: Останнім часом росіяни відмовляються від будь-яких двосторонніх або тристоронніх зустрічей

Україна вітає рішення Радбезу ООН щодо відновлення санкцій проти Ірану - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА