Інтерфакс-Україна
11:34 22.06.2016

Депутати Маріупольської міськради ініціюють вивчення питання відновлення роботи міського аеропорту

1 хв читати
Депутати Маріупольської міськради ініціюють вивчення питання відновлення роботи міського аеропорту

Заступник міністра України з питань окупованих територій та вимушених переселенців Георгій Тука підписав листа-погодження на звернення депутатів Маріупольської міської ради щодо відновлення роботи аеропорту.

"Пояснюю "експертам", які вже сіли за клаву (клавіатуру - ІФ) з метою вивести на чисту воду Туку, Жебрівського (голову Донецької обласної військової держадміністрації Павла Жебрівського - ІФ) і ще Бог зна кого. По-перше: мова іде про ініціативу депутатів, а не про ініціативу мою або очільника Донецької ВЦА. По-друге, мова іде лише про доцільність вивчення цього питання", - написав Г.Тука на своїй сторінці у Facebook у середу вранці.

Також він наголосив, що рішення з цього питання ухвалюватиметься лише після обговорення "зі справжніми фахівцями з боку ЗСУ і СБУ, а не з "експертами", адже безпека польотів - пріоритет".

Міжнародний аеропорт міста Маріуполь розташований за 5 км від міста. Після масштабної реконструкції 2003 року пропускна спроможність аеропорту становить 200 пасажирів на годину. Аеропорт отримав статус міжнародного у 2004 р. У 2007 р. було перевезено понад 20 тис. пасажирів. Із 2009 року з аеропорту Маріуполя регулярних рейсів не здійснювалося. У лютому 2012 року ПАТ "Азовзагалмаш" взяло аеропорт у довгострокову оренду. Регулярні рейси так і не відновилися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія може розглянути припинення авіаударів по Україні в обмін на зняття вторинних санкцій

Трамп не відкидає можливість зустрічі з Сі Цзіньпіном у разі укладення торговельної угоди

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА