Інтерфакс-Україна
16:06 28.06.2016

Законодавство України має передбачати не лише повноваження, а й відповідальність президента - Кравчук

1 хв читати
Законодавство України має передбачати не лише повноваження, а й відповідальність президента - Кравчук

Конституція України має передбачати не лише повноваження, а й відповідальність президента, переконаний перший президент України Леонід Кравчук.

"Чому президенти не виконують, зокрема, Конституції? Тому що у нас у Конституції є великі повноваження президентів, але немає відповідальності президентів. Тому вони часто, зокрема ваш покірний слуга, виконували функції генеральних секретарів ЦК КПРС", - сказав Л.Кравчук, виступаючи на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 20-річчя прийняття Конституції України у вівторок.

"Доки ми не вирішимо докорінного питання, щоб кожен тягнув свій плуг і ніс відповідальність не словесну, а записану в законі - терміни, визначені законом, - ми не зможемо побудувати успішну Українську державу", - додав Л.Кравчук.

Він зазначив, що перед президентом, парламентом, урядом має стояти завдання написати зміни до Конституції, які відповідали б стратегічним інтересам держави.

Перед Л.Кравчуком на урочистому засіданні ВР виступив нинішній президент України Петро Порошенко.

В урочистому засіданні також взяли участь президенти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко, члени Кабінету Міністрів, голови Верховної Ради попередніх скликань, колишні прем'єр-міністри України, представники церков, представники дипломатичного корпусу, про що повідомив голова українського парламенту Андрій Парубій, відкриваючи засідання у вівторок у Києві.

На початку урочистого засідання присутні заспівали Гімн України, а перед закриттям - Духовний гімн "Боже великий, єдиний, нам Україну храни".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА