Інтерфакс-Україна
10:13 29.06.2016

Яценюк і Байден обговорили в США майбутнє українських реформ

1 хв читати
Яценюк і Байден обговорили в США майбутнє українських реформ

Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у рамках візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з віце-прем'єром США Джозефом Байденом.

"Відбулася зустріч із моїм другом і великим другом України віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом", - написав А.Яценюк на сторінці у Facebook і виклав фото зустрічі.

Він нагадав, що американські лідери багато зробили для України, а США були одними з перших країн, які стали на захист територіальної цілісності та незалежності Української держави. Крім того, наголосив А.Яценюк, США інвестували мільярди доларів в українську економіку.

"Основна теза, яку я почув від віце-президента Сполучених Штатів: зараз багато залежить від українського лідерства і від українського політикуму. Нам далі треба продовжувати той курс реформ, який був закладений два роки тому. Україні будуть допомагати тільки тоді, коли Україна щодня, підкреслюю - щодня, демонструє прогрес", - поділився враженнями від зустрічі екс-прем'єр України.

Як повідомлялося, А.Яценюк 27-30 червня перебуває з візитом у США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА