Інтерфакс-Україна
14:09 08.07.2016

Українці називають політику лідерів країни неправильною, а економічний стан розцінюють як поганий

2 хв читати
Українці називають політику лідерів країни неправильною, а економічний стан розцінюють як поганий

Понад дві третини українців вважають, що керівництво України веде країну в неправильному напрямку, протилежної думки дотримується приблизно кожен десятий.

Згідно з результатами опитування "Самопочуття жителів України в травні 2016: економічні проблеми і щастя попри все", проведеного в травні Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), про неправильну політику говорили 68,6% респондентів, про правильну - 12,2%. Вагалися з відповіддю 18,6% опитаних.

Даючи оцінку економічному стану України, українці висловили таку думку: дуже добрий економічний стан - 0,1%, добрий - 0,6%, задовільний - 8,1%, поганий - 43,7%, дуже поганий - 45,4%, вагалися з відповіддю 1,7% респондентів.

Прогнозуючи життя в Україні загалом через рік (стане краще або гірше, ніж зараз), 0,3% сказали "набагато краще", 10,3% вважають, що буде трохи краще, 31,2% - так само, як зараз, 27,7% - трохи гірше, 19,7% - набагато гірше. Складно відповісти - 10,5%.

КМІС проводив це опитування з 19 до 31 травня, методом особистого інтерв'ю опитано 2014 респондентів, які проживають у 108 населених пунктах всіх областей України (крім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилися тільки на територіях, підконтрольних Україні.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3,3% - для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА