Інтерфакс-Україна
16:00 11.07.2016

Магера переконаний, що президента підставили, виключивши його кандидатуру з подання на нових членів ЦВК

1 хв читати
Магера переконаний, що президента підставили, виключивши його кандидатуру з подання на нових членів ЦВК

Заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) України Андрій Магера заявляє, що хотів би опинитися в новому складі комісії та вважає, що президента України Петра Порошенка підставили люди, які готували подання на кандидатури нових членів ЦВК.

Відповідаючи на запитання журналістів у Києві в понеділок про те, чи хоче він бути в новому складі ЦВК, А.Магера сказав: "Так, інакше не було б моєї згоди на включення моєї кандидатури до пропозиції від "Народного фронту".

Заступник голови ЦВК наголосив, що партія "Народний фронт" запропонувала три кандидатури, її позиція не змінилася, і серед цих трьох кандидатур є і його. "Це і офіційна позиція керівника фракції Максима Бурбака", - наголосив А.Магера.

При цьому він зазначив, що його кандидатури немає в поданні президента. "Це справа президента вирішувати, але я думаю, що люди, які готували подання, до певної міри підставили президента, не доповіли йому, що існують певні міжнародні документи. Президент не може все знати, існує Кодекс належної практики, де всі парламентські партії мають бути представлені (під час формування складу ЦВК)", - сказав А.Магера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

У Кремлі взяли до відома останні заяви Трампа щодо припинення вогню в Україні

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА