Інтерфакс-Україна
14:14 15.07.2016

Парубій закрив IV сесію Ради

1 хв читати
Парубій закрив IV сесію Ради

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у п'ятницю вдень закрив IV сесію парламенту VII скликання.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", перед закриттям спікер нагадав депутатам, що наступна сесія відкриється 6 вересня. Водночас, він висловив упевненість, що за необхідності буде зібрано 150 підписів парламентаріїв для проведення позачергової сесії.

А. Парубій зазначив, що наступного тижня народні депутати, відповідно до календарного плану, працюють у комітетах, комісіях і фракціях.

До завершення останнього пленарного засідання поточної сесії в залі Верховної Ради залишилося менше 100 народних депутатів.

Після того як спікер оголосив сесію закритою, парламентарі зробили загальне фото біля трибуни і в президії парламенту.

Як повідомлялося, раніше народні депутати не підтримали проект постанови, згідно з яким пропонувалося не йти на канікули, а продовжити поточну сесію до дня відкриття наступної.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА