Інтерфакс-Україна
17:27 02.08.2016

Санкції проти РФ мають бути посилені, заяви Н.Савченко не варті коментарів

2 хв читати
Санкції проти РФ мають бути посилені, заяви Н.Савченко не варті коментарів

Санкції проти Російської Федерації мають бути посилені, а заяви народного депутата з фракції "Батьківщина" Надії Савченко не варті того, щоб їх коментувати, вважає народний депутат фракції "Самопоміч" Роман Семенуха.

"Моя відповідь буде несиметричною. Я не розумію, чому країна щодня обговорює, що сказала Савченко. Людина, яка два роки була не в контексті. Мені це нагадує, коли я розмовляю з людьми, які не живуть в Україні, але є українцями, які виїхали й іноді сюди приїжджають, - вони не завжди реалістично сприймають, що відбувається тут", - сказав Р.Семенуха агентству "Інтерфакс-Україна" в Києві у вівторок.

"Я не розумію, чому ми всі маємо коментувати, що сказала Савченко. Мені нічим коментувати висловлювання людини, половину яких вона говорить словами Медведчука та інших проросійських людей", - додав він, зазначивши, що не потрібно зачаровуватися, щоб потім не розчаровуватися.

Водночас народний депутат зауважив, що звільнення полонених - "це чутливе і важливе питання, один із базових пунктів виконання Мінських домовленостей".

"Необхідно говорити, що Росія категорично відмовляється виконувати Мінські домовленості, а саме в моментах припинення вогню, відведення військ, обміну полоненими всіх на всіх. Я думаю, що Україна має вимагати від Заходу, зокрема від Євросоюзу, не продовження санкцій із 1 січня 2017 року, а їх посилення, оскільки на сьогодні санкції не досягають політичної мети", - сказав Р.Семенуха.

ОСТАННЄ

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

Порошенко оскаржує накладені санкції у Верховному суді

МЗС Китаю: США слід припинити використовувати максимальний тиск, погрози і шантаж

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

США знизили вимоги до України щодо повернення вартості наданої допомоги в угоді про мінерали - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА