Інтерфакс-Україна
17:22 09.08.2016

РФ готується зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України, - Марчук

2 хв читати
РФ готується зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України, - Марчук

Стягування ЗС РФ значної кількості важкої військової техніки до анексованого нею Криму і на тимчасово окуповані території Донбасу може означати підготовку Москви до наступальної операції проти Збройних сил України, приурочену до річниці незалежності України, вважає представник Києва у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Євген Марчук

"Росія відкрито у великій кількості постачає і в Крим, і на окуповані території Донбасу багато важкої військової техніки, переважно наступального характеру... На мій погляд, Росія просто готується відзначити 25-у річницю незалежності України. Можливо, навіть так, як це вона зробила в 2014 році, тільки з деякими поправками на нинішні реалії", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

На думку Є. Марчука, Росія не може змиритися з тим, щоб 25-річчя української незалежності минуло нормально, "щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу".

"Навіть якщо Росія не ризикне повторити щось подібне до серпня 2014 р., то створювана нею ситуація з великою ймовірністю серйозної ескалації буде невідворотно продукувати високу гіпотетичність загрози особистої безпеки шановним гостям та зумовить їх відмову від приїзду в Київ. Думаю, що в Росії вже розроблено і задіяно план, не лише зіпсувати, а як зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України", - переконаний він.

Є. Марчук також зазначив, що українська система безпеки і оборони "вже має хороший досвід протид

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА