Інтерфакс-Україна
11:22 12.08.2016

Яценюк зустрінеться з Туском у "закритому форматі"

1 хв читати
Яценюк зустрінеться з Туском у "закритому форматі"

Лідер політичної партії "Народний фронт", екс-прем'єр України Арсеній Яценюк 16-17 серпня відвідає Брюссель для зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском.

"Арсеній Яценюк має намір поінформувати президента Європейської ради про сфери безпеки на сході та півдні нашої країни", - повідомила прес-служба "Народного фронту".

Як передбачається, в центрі уваги будуть питання щодо консолідації європейських держав для забезпечення миру і безпеки в україні та спільної протидії загрозам російської агресії.

"Окремо йтиметься про актуальні пріоритети співробітництва України та Європейського Союзу, для яких необхідне об'єднання парламентських сил", - наголошується у прес-релізі.

У прес-службі наголосили, що зустріч відбудеться в закритому форматі відповідно до загальної домовленості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА