Інтерфакс-Україна
18:32 12.08.2016

Заявами про розрив дипвідносин із Києвом Москва провокує Україну на "помилковий крок"

2 хв читати
Заявами про розрив дипвідносин із Києвом Москва провокує Україну на "помилковий крок"

Заявами російських лідерів про можливий розрив дипломатичних відносин з Україною Москва нагнітає обстановку, вважає глава комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко.

"Питання розриву дипвідносин зусиллями Кремля (після дивної кандидатури на посаду посла і провокацій в Криму) стало черговим інформаційним повідомленням для тестування реакції, нагнітання напруги і шантажу", - написала Г.Гопко на своїй сторінці в соцмережі Facebook в п'ятницю.

Вона вважає, що розрив дипвідносин з боку Москви продемонструє те, що РФ прагне ескалації і дестабілізації, а не вирішення війни політико-дипломатичним шляхом.

"Складно коментувати істеричне метання російської політичної еліти в пошуках способів спровокувати Київ на хибний крок", - заявляє глава комітету.

Разом з тим народний депутат висловила думку, що Україні дипвідносини з РФ потрібно було розривати на момент злочинної анексії Криму в 2014 році.

"Зараз важливо сфокусуватися на вирішенні внутрішніх проблем, боротьбі з корумпованими суддями, чиновниками, і головне - посилювати армію", - написала Г.Гопко.

Як повідомлялося, прем'єр РФ Дмитро Медведєв зробив у п'ятницю заяву, в якій наголосив, що керівництво країни може ухвалити рішення про розрив дипвідносин з Україною. "Я б не хотів, щоб це так завершилося, але, якщо іншого варіанту впливати на ситуацію не залишиться, президент (РФ - ІФ) таке рішення може прийняти", - сказав глава уряду, додавши, що "остаточне рішення, природно, приймає президент РФ, який веде зовнішню політику держави".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

В Єврокомісії переконані, що Київ веде переговори з Вашингтоном щодо угоди про мінерали в інтересах України

Мережко: по суті, Путін через Віткоффа пропонує Трампу хабар за українські території

Верхня палата парламенту Австрії розгляне резолюцію щодо викрадених РФ українських дітей - Кондратюк

Рубіо і Келлог радять Трампу посилити позицію щодо Москви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА