Інтерфакс-Україна
14:00 17.08.2016

Ситуація в Україні буде однією з тем консультацій глави МЗС Польщі з колегами з низки країн Європи

1 хв читати
Ситуація в Україні буде однією з тем консультацій глави МЗС Польщі з колегами з низки країн Європи

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський наприкінці серпня проведе низку консультацій з іноземними колегами, однією з основних тем зустрічей стане ситуація в Україні, повідомляє польське агентство PAP із посиланням на офіційного представника МЗС цієї країни Рафала Собчака.

Представник польського дипвідомства розповів, що В.Ващиковський зустрінеться з колегами з Франції, Німеччини, Великої Британії, Туреччини та Румунії, а також країн "Вишеградської четвірки" - Чехії, Словаччини та Угорщини.

Однією з головних тем майбутніх консультацій буде питання про безпеку в регіоні Центральної та Східної Європи, а також ситуація в Україні.

Він також додав, що Україна є важливою темою в контексті відносин із партнерами з "Вишеградської групи".

За словами Р.Собчака, зустріч із главою МЗС Великої Британії Борисом Джонсоном відбудеться у Варшаві, а з колегами з Франції та Німеччини Жан-Марком Еро і Франком-Вальтером Штайнмаєром - у ФРН. Переговори з турецьким міністром закордонних справ Мевлютом Чавушоглу і главою румунського МЗС Лазером Коменеску - в Анкарі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА