Інтерфакс-Україна
14:36 19.08.2016

Саміт ЄС у Братиславі, окрім виходу Великобританії, обговорить стан Євросоюзу

1 хв читати
Саміт ЄС у Братиславі, окрім виходу Великобританії, обговорить стан Євросоюзу

Неформальний саміт ЄС у Братиславі 16 вересня у складі 27 (без Великобританії) членів союзу не буде просто обговоренням статті 50 договору про Євросоюз у зв'язку з виходом з нього Сполученого Королівства, заявила офіційний представник Єврокомісії Наташа Берто.

"Голова (Єврокомісії Жан-Клод - ІФ) Юнкер представить 14 вересня в Страсбурзі (на пленарній сесії Європарламенту - ІФ) доповідь про стан союзу, і дискусія саміту також буде присвячена станом союзу", - сказала прес-секретар у п'ятницю на брифінгу в Брюсселі.

Вона нагадала, що Жан-Код Юнкер призначив колишнього члена ЄК Мішеля Барньє головою групи з переговорів з Лондоном з боку Єврокомісії. "Роботи розпочнуть у жовтні, щоб підготувати ці переговори, які ще не почалися", - уточнила Н.Берто.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА