Інтерфакс-Україна
16:34 24.08.2016

Центральна і Східна Європа мають посилити свою присутність у НАТО - президент Польщі

1 хв читати
Центральна і Східна Європа мають посилити свою присутність у НАТО - президент Польщі

Президент Польщі Анджей Дуда заявляє, що Центральна і Східна Європа мають посилити свою політичну присутність у рамках Північноатлантичного альянсу задля підтримки рівноваги в цій частині світу.

"Центральна та Східна Європа мають посилити свою політичну присутність у рамках Північноатлантичного альянсу. Це необхідно для підтримки рівноваги в цій частині світу, де домінування зовнішніх гегемонів завжди приносило війни і конфлікти. Спільнота вільних народів і незалежних Центральноєвропейських країн, які об'єднані спільною історією. Саме це співтовариство, яке діє в рамках Європейського Союзу і НАТО може тривалий час гарантувати мир на Європейському континенті ", - сказав президент Польщі Анджей Дуда, виступаючи перед українськими дипломатами в Києві в середу.

Він зазначив, що необхідно відійти від ієрархічної моделі взаємодії, коли є центральні і периферійні країни.

Також президент Польщі наголосив, що його країна послідовно підтримує розширення ЄС.

"Польща є тією державою, яка послідовно нагадує, що Європейська спільнота має розширювати свої межі .Ізоляція призводить до поділу і роздроблення і є перешкодою для миру і взаєморозуміння між народами. Відкритість навпаки зміцнює мир", - наголосив А.Дуда.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА