Інтерфакс-Україна
19:10 25.08.2016

Більше ніж половина українців за вступ до Євросоюзу, приєднання до МС вибирають 13%

1 хв читати
Більше ніж половина українців за вступ до Євросоюзу, приєднання до МС вибирають 13%

Більше ніж половина українців (51%) як інтеграційний напрям країни обирає вступ до Європейського Союзу, про що свідчать оприлюднені в четвер результати соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

Згідно з даними соцопитування, протилежний вектор (вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном) обрали б 13% жителів України.

Частина респондентів вважала за краще б не приєднуватися до жодного із зазначених інтеграційних об'єднань (27%) або не визначилася з відповіддю (9%).

Результати опитування також засвідчили, що упродовж останніх сім місяців чотири з десяти українців (40-42%) декларують готовність скористатися можливостями, які для них відкриє введення безвізового режиму з Євросоюзом.

Дослідження проведене 7-15 липня серед жителів України (за винятком АР Крим, м. Севастополь, непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей). Респондентів відбирали за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 1795 респондентів. Очікувана середня похибка вибірки становить ±2,4%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА