Інтерфакс-Україна
16:26 06.09.2016

В Україну прибув новий посол Білорусі Сокол

1 хв читати
В Україну прибув новий посол Білорусі Сокол

Новий посол Білорусі в Україні Ігор Сокол у вівторок вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України – керівнику апарату МЗС Вадиму Пристайку.

"6 вересня надзвичайний і повноважний посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України – керівнику апарату Міністерства Вадиму Пристайку", - повідомляється на сайті МЗС Білорусі.

Сторони обговорили на зустрічі стан і перспективи розвитку польсько-українського співробітництва, а також низку актуальних питань регіонального та міжнародного порядку денного.

ОСТАННЄ

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

В'ятрович: Чоловіку, який поламав Інститут нацпамʼяті Польщі, його земляки довірили державу

Україна заздалегідь попередила адміністрацію Трампа про спецоперацію СБУ на аеродроми РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА