Інтерфакс-Україна
16:47 06.09.2016

Новий посол Норвегії Хорпестад прибув в Україну

1 хв читати
Новий посол Норвегії Хорпестад прибув в Україну

Новий посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад (Ole Terje Horpestad) вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України - керівнику апарату Міністерства закордонних справ Вадиму Пристайку.

"6 вересня 2016 року заступник міністра закордонних справ України - керівник апарату В.В.Пристайко прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестада", - йдеться в повідомленні МЗС України у вівторок.

Сторони також констатували, що головною подією у сфері політичного діалогу має стати офіційний візит до Норвегії президента України Петра Порошенка - перший в історії двосторонніх відносин візит глави Української держави.

У дипвідомстві поінформували, що новопризначений посол відзначив незмінність позиції Норвегії щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, невизнання незаконної анексії Криму.

За словами дипломата, Норвегія продовжить надавати допомогу Україні в реалізації системних реформ, зокрема у сфері судочинства, державного управління та енергетики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА