Інтерфакс-Україна
13:58 07.09.2016

Постпреди країн ЄС погодили в Брюсселі продовження індивідуальних санкцій проти Росії

1 хв читати
Постпреди країн ЄС погодили в Брюсселі продовження індивідуальних санкцій проти Росії

Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) схвалив у середу пропозицію щодо продовження терміном на шість місяців індивідуальних санкцій стосовно 146 російських та українських фізичних і 37 юридичних осіб, яких в ЄС вважають відповідальними за кризу на сході України, повідомив "Інтерфаксу" в Брюсселі європейський дипломат.

Тепер ці обмежувальні заходи мають бути затверджені Радою ЄС, і юридичний акт буде опубліковано в "Офіційному журналі" Євросоюзу. Оскільки термін попереднього продовження збігає 15 вересня, то рішення Ради відбудеться найближчим часом, уточнив співрозмовник агентства, уточнивши, що дату наразі не визначено.

Він також зазначив, що це рішення буде прийнято за письмовою процедурою без винесення питання на одне із засідань Ради. Ніяких змін у цьому списку санкцій не запропоновано.

Йдеться про продовження рішення Ради ЄС, ухваленого спочатку 17 березня 2014 року, яке потім подовжувалося і доповнювалося. Нове рішення діятиме до 15 березня 2017 року.

Індивідуальні санкції полягають у замороженні фінансових активів у банках країн ЄС та забороні на візи на в'їзд на територію Європейського Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА