Інтерфакс-Україна
16:10 08.09.2016

Міністри оборони України і Туреччини обговорили в Лондоні співпрацю в оборонно-промисловому комплексі

1 хв читати
Міністри оборони України і Туреччини обговорили в Лондоні співпрацю в оборонно-промисловому комплексі

Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі в Лондоні (Велика Британія) з міністром оборони Туреччини Фікрі Ішиком обговорив перспективи подальшої двосторонньої співпраці.

"Турецька Республіка була і є нашим другом та стратегічним партнером. Дружні та довірливі відносини склалися як на загальнодержавному рівні між нашими президентами, так і на відомчому, між міністерствами оборони двох держав", — наводить слова С.Полторака прес-служба Міноборони в четвер.

Глава оборонного відомства України запропонував турецькому колезі розглянути конкретні шляхи подальшої співпраці вже в Україні.

У свою чергу Ф.Ішик зазначив, що Туреччина засуджує анексію Криму та підтримує Україну в її прагненні до незалежності та суверенітету.

Він наголосив, що налагодження відносин Турецької Республіки з Росією жодним чином не вплине на відносини Туреччини з Україною.

"Для нас важливо розвивати співробітництво в оборонно-промисловому комплексі. Перспективи цих відносин особливо важливі в питанні стабільності в Чорноморському регіоні", - зазначив Ф.Ішик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА