Інтерфакс-Україна
12:11 12.09.2016

У Меркель і Штайнмайєра єдина позиція в питанні вирішення конфлікту на Донбасі – посол ФРН в Україні

1 хв читати
У Меркель і Штайнмайєра єдина позиція в питанні вирішення конфлікту на Донбасі – посол ФРН в Україні

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель (Ernst Reichel) не вважає, що у канцлера Німеччини Ангели Меркель і міністра закордонних справ Франка-Вальтера Штайнмайєра існують різні позиції щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

"Спираючись на свій досвід роботи в Берліні, можу сказати, що це сприйняття не відповідає дійсності. Федеральний канцлер, як і федеральний міністр, ретельно узгоджують свої дії, так само, як і їхні співробітники", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Дипломат також зазначив, що комунікація в "Нормандському форматі" (Німеччина, Україна, Франція, РФ) проводяться на різних рівнях, як на рівні глав урядів, так і на рівні міністрів, а також різних чиновників, і було б неможливо розумно працювати, якби не було тісної співпраці.

Е. Райхель розповів, що візит міністрів закордонних справ Франції та Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра і Жан-Марка Еро в Київ відбудеться в рамках роботи "Нормандському форматі".

"Візит двох міністрів відбувається у зв'язку з переговорним процесом в рамках "Нормандського формату", тому вони удвох і приїжджають. Крім того федеральний міністр Штайнмайєр головує в ОБСЄ. Тому основні питання будуть зосереджені на виконанні Мінських домовленостей, а також на діяльності наглядової місії СММ ОБСЄ в Україні за припиненням вогню на Донбасі", - поінформував посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА