13:27 12.09.2016

ВР має ухвалити законопроект про посилення відповідальності за рейдерство - Петренко

1 хв читати
ВР має ухвалити законопроект про посилення відповідальності за рейдерство - Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко закликає Верховну Раду України найближчим часом ухвалити розроблений Мін’юстом та Нацполіцію України законопроект про посилення відповідальності за рейдерські дії.

"Важливо, щоб рейдерство пішло в історію... Для цього потрібні законодавчі рішення... Ми розробили комплексний законопроект 5067... Він має стати законом у найближчі сесійні тижні", - сказав міністр у понеділок під час підписання меморандуму про співробітництво з Національною поліцією України у сфері боротьби з рейдерством.

П.Петренко висловив переконання, що "рейдери бояться цього закону, бояться кримінальної відповідальності". "Прохання - щоб депутати об'єдналися і проголосували за цей законопроект... Переконаний, що наступного сесійного тижня українські депутати мають об'єднатися і проголосувати цей законопроект", - наголосив П.Петренко.

Законопроектом, зокрема, передбачається кримінальна відповідальність заявника, реєстратора, а також вводиться механізм спецконфіскації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА