Інтерфакс-Україна
16:57 12.09.2016

Депутат Фріз виступає за створення Держбюро військової юстиції

1 хв читати
Депутат Фріз виступає за створення Держбюро військової юстиції

Створення Державного бюро військової юстиції допоможе запобігти інституціональним колізіям, вважає народний депутат України Ірина Фріз (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Сьогодні під час зустрічі із представницею Військової прокуратури було проаналізовано Концепцію реформування правоохоронних органів у воєнній сфері. Аналіз проблемних питань правового поля у військовій сфері свідчить про необхідність створення Державного бюро військової юстиції. Це дозволить запобігти інституціональним колізіям, які виникли зараз, і налагодити дотримання чинного законодавства", - написала І.Фріз на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

За її словами, у сфері діяльності Державного бюро військової юстиції мають бути всі питання правоохоронної та захисної діяльності у військовій сфері - від досудового розслідування до нагляду за додержанням законів у військових формуваннях тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА