Інтерфакс-Україна
20:11 20.09.2016

Президенти України та Аргентини обговорили перспективи політичних і ділових контактів між країнами

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко та президент Аргентини Маурісіо Макрі на переговорах у США наголосили на важливості відновлення політичних і ділових контактів між двома державами, окрему увагу було приділено співробітництву в енергетиці, ракетно-космічній, авіабудівній галузі та сільському господарстві.

"Глави держав окремо відзначили той факт, що ця зустріч між президентами України та Аргентинської Республіки відбувається вперше за останні 16 років. Сторони наголосили на важливості відновлення активних політичних та ділових контактів між двома державами на всіх рівнях", - повідомляє прес-служба глави Української держави.

Сторони підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двосторонньої торговельно-економічної співпраці та визначили пріоритетні напрями: співробітництво в енергетичній сфері, ракетно-космічній та авіабудівній галузі, а також сільському господарстві.

Крім того, П.Порошенко наголосив, що Україна завжди пам'ятатиме про те, що Аргентина була єдиною з країн Латинської Америки, яка в лютому 1921 року визнала Українську Народну Республіку та встановила з нею дипломатичні відносини, а також першою з латиноамериканських країн визнала незалежність України 5 грудня 1991 року.

М.Макрі, у свою чергу, високо оцінив внесок численної української громади в розбудову Аргентини, зазначивши, що в 2017 році урочисто відзначатиметься 120-та річниця перших українських поселень у цій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

Блокування звернення до США мало критичні наслідки для України - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА