Гройсман закликає ВР до консультацій і підтримки законопроекту про спецконфіскацію наступного пленарного тижня

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів провести консультації і наступного пленарного тижня включити до порядку денного і проголосувати законопроект про спецконфіскацію.
"Я не вбачаю жодних порушень у тому, що ми внесли проект закону. Я просив би вкотре народних депутатів України: зберіться, проведіть робочу нараду, знайдіть компромісні речі, які дозволять відновити справедливість. Я вважаю це пріоритетом номер один. Дуже просив би всіх над цим питанням попрацювати, щоб наступного пленарного тижня, у вівторок або четвер, проголосувати остаточно цей закон", - заявив В.Гройсман під час години запитань до уряду в парламенті в п'ятницю.
Він нагадав, що уряд у вівторок вніс відповідний законопроект (№5142) про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів.
За словами В.Гройсмана, після зарахування коштів, згідно з цим законопроектом, якщо його буде ухвалено, Верховна Рада прийме рішення щодо пріоритетності розподілу цих грошей за сферами.
"Уряд і я висловили позицію, що питання розвитку національної економіки, безпеки та оборони, соціальні стандарти належать до пріоритетів використання цих коштів", - сказав прем'єр.
Напередодні ВР не змогла включити до порядку денного сесії законопроект (№5142) про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів.