Інтерфакс-Україна
09:46 28.09.2016

Німеччина докладає зусиль для встановлення безвізового режиму для України - посол Райхель

2 хв читати
Німеччина докладає зусиль для встановлення безвізового режиму для України - посол Райхель

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем повідомив, що Україна дуже розраховує на ухвалення найближчим часом Європейським парламентом рішення щодо візової лібералізації.

Як повідомила у вівторок прес-служба ВР, А.Парубій розповів німецькому послові про виконання Україною "усіх умов, поставлених перед нею, у тому числі і в питанні щодо надання безвізового режиму, і дуже розраховуємо на ухвалення цього рішення Європейським парламентом найближчим часом".

Крім того, як повідомляється, спікер ВР поінформував посла щодо основних напрямів процесу реформ у країні та наголосив, що "одним із ключових показників цього є запровадження антикорупційного законодавства, яке лежить і в основі надання Україні безвізового режиму".

У свою чергу Е.Райхель зазначив, що Німеччина докладає зусиль для встановлення безвізового режиму для України.

"В цілому це вірно, і ми підтримуємо вас спільно з французькими друзями і Сполученими Штатами Америки", - сказав посол і наголосив, що необхідність одночасного ухвалення рішення щодо механізму припинення безвізового режиму викликана загалом міграційною кризою в країнах Європи.

Е.Райхель наголосив, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну, яка зробила свій вибір на користь європейських цінностей. Він вважає неприпустимими сумніви в достатній стійкості його країни в цьому питанні. "Ми виступаємо за територіальну цілісність і недоторканність України і цим не обмежуємося, а практичними кроками намагаємося довести, що міжнародне право має дотримуватись", - заявив дипломат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА