Інтерфакс-Україна
11:30 28.09.2016

Перес завжди докладав максимальних зусиль для підтримки миру - Порошенко

1 хв читати
Перес завжди докладав максимальних зусиль для підтримки миру - Порошенко

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття у зв'язку зі смертю колишнього президента Ізраїлю Шимона Переса.

"З глибоким сумом сприйняв звістку про смерть колишнього президента Держави Ізраїль Шимона Переса. Один з визначних політиків Ізраїлю, лауреат Нобелівської премії миру, добрий друг України, чиї справи в ім'я процвітання своєї країни знайшли заслужене місце в історії нації", - написав П.Порошенко на своїй сторінці у Facebook у середу.

Президент України зазначив, що Ш.Перес - видатна постать у глобальному масштабі, "адже він завжди докладав максимальних зусиль для підтримки миру та ставив принципи честі та поваги людської гідності понад усе".

"Найщиріші співчуття сім'ї та рідним Шимона Переса та усьому ізраїльському народу", - написав П.Порошенко.

Як повідомлялося, 28 вересня екс-президент Шимон Перес помер на 94-му році життя. За інформацією джерел в його оточенні, стан 93-річного Ш.Переса різко погіршився цього тижня - після перенесеного раніше цього місяця інсульту. 13 вересня його доправили в лікарню неподалік Тель-Авіва. Відтоді Ш.Перес перебував у стані штучної коми, а також був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Похорон колишнього президента Ізраїлю призначено на п'ятницю, 30 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА