Інтерфакс-Україна
18:19 29.09.2016

Партія "УКРОП" залишається в опозиції до влади, але сумнівається, що дострокові вибори виправлять ситуацію в країні

2 хв читати
Партія "УКРОП" залишається в опозиції до влади, але сумнівається, що дострокові вибори виправлять ситуацію в країні

У партії "УКРОП" заявляють, що залишаються в опозиції до діючої влади, але при цьому сумніваються, що дострокові парламентські вибори є засобом виправлення ситуації в Україні нині.

"Партія "УКРОП" залишається в опозиції до влади. Ми вважаємо, що основні постулати Майдану та Революції гідності не дотримуються", - заявив голова політради партії, народний депутат Тарас Батенко на прес-конференції в Києві в четвер після завершення з'їзду партії.

Він зазначив, що "УКРОП" виступає за перегляд мінського формату переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі та переконаний, що зараз не може стояти питання про вибори на окупованих територіях України.

У партії також вважають, що розгляд питання про так званий статус Донбасу може спровокувати ескалацію напруженості в українському суспільстві.

У свою чергу член президії політради партії "УКРОП" Ігор Палиця зазначив, що Мінські угоди щодо врегулювання ситуації на Донбасі мають виконуватися відповідно до того, як вони прописані. За його словами, спочатку має бути забезпечено припинення вогню, роззброєння та виведення всіх незаконних збройних формувань, а потім переходити до інших питань, які, на його думку, Україна може вирішити сама, як незалежна держава.

Говорячи про можливі дострокові парламентські вибори, І.Палиця зазначив, що такі вибори були б зараз дуже вигідні партії "Батьківщина" та "Опозиційному блоку". "Я не здивуюся, що після таких можливих дострокових виборів ми можемо побачити повторення сценарію, коли "БЮТ" і Партія регіонів свого часу підписали угоду та повністю поділили країну на двох", - вважає він.

На думку І.Палиці, в результаті таких виборів партія "УКРОП" могла б набрати гарантовано 5-7% голосів виборців, але не це є її метою, а мета - ставати сильнішими, щоб в майбутньому мати можливість серйозніше впливати на ситуацію в країні.

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА