Інтерфакс-Україна
10:54 04.10.2016

Введення візового режиму між Україною і РФ може зайняти до 6 місяців, зазначають у "Народному фронті"

2 хв читати
Введення візового режиму між Україною і РФ може зайняти до 6 місяців, зазначають у "Народному фронті"

Процедура введення механізму візового режиму між Україною і Росією триватиме до півроку, вважає заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар.

"Коли ми обговорювали це в 2014 році, йшлося про період від трьох до шести місяців", сказала В.Сюмар журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок у Києві.

Як повідомлялося, 3 жовтня голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що не виключає можливості розгляду питання візового режиму. "На початку 16-го року я вніс до Верховної Ради проект постанови про звернення до Кабінету Міністрів України про припинення дії угоди між урядом України та урядом РФ про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації. Можливо, є сенс порушити питання і повернутися до введення візового режиму з Російською Федерацією. Також я думаю, що є сенс, щоб ми обговорили питання розширення санкцій проти Російської Федерації", - сказав він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

З такою ініціативою спікер парламенту виступив в світлі затримання в РФ власного кореспондента Національного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенко.

Увечері того ж дня А.Парубій в ефірі одного з телеканалів висловив переконання, що парламент підтримає введення візового режиму між Україною і Російською Федерацією. Спікер зазначив, що з цього питання проведе консультації з лідерами фракцій, після чого в четвер (6 жовтня - ІФ) Верховна Рада зможе розглянути проект постанови про введення візового режиму з Росією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА