Інтерфакс-Україна
16:17 04.10.2016

Голова Венеціанської комісії приїде до Києва з нагоди 20-річчя Конституційного Суду України

1 хв читати
Голова Венеціанської комісії приїде до Києва з нагоди 20-річчя Конституційного Суду України

У Києві 7-8 жовтня відбудеться міжнародна конференція "Конституційний контроль і процеси демократичної трансформації в сучасному суспільстві", в якій візьме участь голова Європейської Комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія) Джанні Букіккіо.

У повідомленні прес-служби Конституційного Суду, розміщеному на сайті у вівторок, зазначено, що в роботі форуму з нагоди 20-річчя Конституційного Суду України, окрім голови Венеціанської комісії, візьмуть участь представники Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ, судді Європейського суду з прав людини, конституційних судів двох десятків країн.

З українського боку в конференції братимуть участь представники державних і судових органів влади, народні депутати, експерти.

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА