Інтерфакс-Україна
15:00 06.10.2016

Рада підтримала закон про першочергове зарахування в медвищів абітурієнтів, які підписали 3-річний контракт на відпрацювання

1 хв читати
Рада підтримала закон про першочергове зарахування в медвищів абітурієнтів, які підписали 3-річний контракт на відпрацювання

Абітурієнти, які підписали договір про відпрацювання не менше 3 років у сільській місцевості і селищах міського типу, отримали право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням.

Відповідна норма закладена в законопроекті № 3312-д "Про внесення змін до закону України "Про вищу освіту", що стосуються працевлаштування випускників", схваленому Верховною Радою в четвер 236 голосами народних депутатів.

Закон також передбачає, що випускники вищих навчальних закладів вільні у виборі місця роботи "за винятком випадків, передбачених цим законом". Вищі навчальні заклади зобов'язані здійснювати працевлаштування випускників.

Згідно зі схваленим парламентом документом, випускникам вищих медичних і педагогічних навчальних закладів, які підписали договір про відпрацювання протягом 3 років у сільській місцевості і селищах міського типу, держава відповідно до законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА