17:37 06.10.2016

Група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції і виступає за зміни шляхом законопроектів

2 хв читати
Група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції і виступає за зміни шляхом законопроектів

Стратегічна група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції щодо проведення головних змін у країні.

"Ми сконцентрувалися на пакеті реформ, і це наш продукт", - сказав співзасновник Стратегічної групи Лешек Бальцерович на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, в Україні потрібно прискорити реформи, оскільки через 2,5 року відбудуться президентські вибори. "І якщо цей пакет буде схвалений, тоді ефект з'явиться перед виборами. Ставки величезні, тому що в цьому році в Україні починається економічне зростання. Він поки що повільний і від проведення реформ у країні залежить, чи буде це зростання продовженой або прискорено", - наголосив він.

Л. Бальцерович зазначив, що сьогодні в Україні важливо продовжити реформи для зміцнення економічної стабільності, податкової системи, а також структурні реформи, приватизацію, дерегуляцію, деолігархізацію та інші.

У свою чергу інший співзасновник Стратегічної групи радників Іван Міклош додав, що група визначила, які головні цілі треба досягнути в Україні. "Дуже важливо поліпшити структуру та процедури в державному апараті. Одна з найбільш головних проблем – це відсутність належної співпраці парламенту і уряду для прискорення просування реформ", - сказав він.

За його словами, в 2015 році лише третина (37%) державних пропозицій через законопроекти були підтримані в парламенті. "Це необхідно змінити. Доки не буде більш ефективної підтримки законопроектів, неможливо прискорити реформи. Адже більшість реформ мають бути зроблені через нові законопроекти", - сказав І. Міклош.

Він також зазначив, що саме прискорення реформ є найефективнішим шляхом викорінення корупції в країні. "Йдеться про прискорення реформ як у лібералізації, дерегуляції та приватизації", - наголосив він.

За словами І. Міклоша, ситуація з макроекономічною стабільністю в Україні дуже тендітна і потрібно продовжувати вживати заходів у цьому напрямі, адже від цього залежить економічне зростання та поліпшення якості життя українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА