Інтерфакс-Україна
17:37 06.10.2016

Група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції і виступає за зміни шляхом законопроектів

2 хв читати
Група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції і виступає за зміни шляхом законопроектів

Стратегічна група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції щодо проведення головних змін у країні.

"Ми сконцентрувалися на пакеті реформ, і це наш продукт", - сказав співзасновник Стратегічної групи Лешек Бальцерович на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, в Україні потрібно прискорити реформи, оскільки через 2,5 року відбудуться президентські вибори. "І якщо цей пакет буде схвалений, тоді ефект з'явиться перед виборами. Ставки величезні, тому що в цьому році в Україні починається економічне зростання. Він поки що повільний і від проведення реформ у країні залежить, чи буде це зростання продовженой або прискорено", - наголосив він.

Л. Бальцерович зазначив, що сьогодні в Україні важливо продовжити реформи для зміцнення економічної стабільності, податкової системи, а також структурні реформи, приватизацію, дерегуляцію, деолігархізацію та інші.

У свою чергу інший співзасновник Стратегічної групи радників Іван Міклош додав, що група визначила, які головні цілі треба досягнути в Україні. "Дуже важливо поліпшити структуру та процедури в державному апараті. Одна з найбільш головних проблем – це відсутність належної співпраці парламенту і уряду для прискорення просування реформ", - сказав він.

За його словами, в 2015 році лише третина (37%) державних пропозицій через законопроекти були підтримані в парламенті. "Це необхідно змінити. Доки не буде більш ефективної підтримки законопроектів, неможливо прискорити реформи. Адже більшість реформ мають бути зроблені через нові законопроекти", - сказав І. Міклош.

Він також зазначив, що саме прискорення реформ є найефективнішим шляхом викорінення корупції в країні. "Йдеться про прискорення реформ як у лібералізації, дерегуляції та приватизації", - наголосив він.

За словами І. Міклоша, ситуація з макроекономічною стабільністю в Україні дуже тендітна і потрібно продовжувати вживати заходів у цьому напрямі, адже від цього залежить економічне зростання та поліпшення якості життя українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА