Інтерфакс-Україна
17:07 10.10.2016

Питання надання безвізового режиму Україні не пов'язане з міграційними проблемами в Європі - Мінгареллі

1 хв читати
Питання надання безвізового режиму Україні не пов'язане з міграційними проблемами в Європі - Мінгареллі

Новий голова представництва ЄС в Україні, посол Г’юг Мінгареллі наголошує, що питання надання безвізового режиму Україні не пов'язане з міграційними проблемами в Європі, але зазначає, що вирішення питання про його надання відбувається в "несприятливому середовищі".

"Нині питання міграції в ЄС є одним із найбільш складних, з яким колись стикалися європейські політики. Звісно, питання безвізового режиму з Україною ніяк безпосередньо з цим не пов'язане, але його реалізація відбувається в несприятливому середовищі (у зв'язку з проблемами, спричиненими потоком мігрантів до ЄС - ІФ)", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Голова представництва ЄС сподівається, що Україна незабаром отримає безвізовий режим з ЄС, але зазначив, що не в його компетенції говорити про якісь конкретні дати.

Як повідомлялося, Г.Мінгареллі було призначено головою представництва ЄС в Україні 21 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА