Інтерфакс-Україна
13:19 11.10.2016

Україна підтримує організацію зустрічі "нормандської четвірки" для узгодження виконання Мінських угод

2 хв читати
Україна підтримує організацію зустрічі "нормандської четвірки" для узгодження виконання Мінських угод

Україна підтримує організацію зустрічі лідерів країн "нормандського формату" для узгодження "дорожньої карти" виконання Мінських угод, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Україна підтримує ініціативу проведення зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії, на якій можна було б прийняти цей документ. Проведення цього заходу для вирішення так званих політичних компонентів Мінська є неприйнятним", - йдеться в коментарі прес-служби президента щодо перспектив проведення зустрічі "Нормандської четвірки".

У документі також наголошується, що будь-які політичні рішення можуть прийматися лише після очевидного прогресу в питаннях безпеки.

У зв'язку з цим останнім часом була активізована робота Нормандської четвірки на різних рівнях, зокрема експертній, з метою змістовної підготовки саміту. Мета - узгодити проект дорожньої карти імплементації Мінська, що має передбачати послідовність виконання безпекових і політичних умов з чіткими гарантіями їх стримування.

У прес-службі наголосили, що останнім часом була активізована робота "нормандської четвірки" на різних рівнях з метою змістовної підготовки саміту. "Мета - узгодити проект дорожньої карти імплементації Мінська, що має передбачати послідовність виконання політичних умов та умов безпеки та з чіткими гарантіями їх дотримання", - наголошується в коментарі.

Як повідомлялося, глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив у понеділок, що зустріч лідерів "нормандської четвірки" може відбутися 19 жовтня. На цю ж дату заплановано візит до Парижа президента РФ Володимира Путіна.

Посол РФ у Франції Олександр Орлов заявив у вівторок, що канцлер ФРН Ангела Меркель запросила лідерів країн "нормандської четвірки" на вечерю до Берліна, що відбудеться 19 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА