Інтерфакс-Україна
13:23 12.10.2016

"Народний фронт" і Яценюк вимагають якнайшвидшої перевірки реалізації проекту "Стіна"

2 хв читати
"Народний фронт" і Яценюк вимагають якнайшвидшої перевірки реалізації проекту "Стіна"

Партія "Народний фронт" та її лідер Арсеній Яценюк вимагають якнайшвидшої повної перевірки ходу виконання проекту "Стіна", щоб нейтралізувати кампанію проросійської пропаганди проти облаштування кордону з РФ, заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" у парламенті Андрій Тетерук.

"Народний фронт" та Арсеній Яценюк вимагають якнайшвидшої повної перевірки ходу виконання проекту "Стіна". Ми зацікавлені в тому, щоби встановити істину й нейтралізувати кампанію кремлівської пропаганди облаштування кордону з Росією ", - наводить у середу вранці слова А.Тетерука прес-служба політсили.

"Інженерне облаштування кордону було й залишається необхідним - поряд з іншими проектами посилення обороноздатності й переозброєння армії. Ми це розуміли з перших днів уряду Яценюка, тим більше - після того, як російська агентура на каналі "Інтер" і в "Опоблоці" почала системно шельмувати цей проект. Москва зацікавлена саботувати облаштування кордону, зірвати чи дискредитувати будь-які оборонні проекти України", - сказав він.

Народний депутат також відзначив правові суперечності в поведінці керівників НАБУ щодо проекту інженерного облаштування кордону. За його словами, директор НАБУ Артем Ситник у своєму інтерв'ю підтвердив, що А.Яценюк і його уряд не мали й не мають жодного стосунку ані до виконання робіт у рамках відповідних бюджетних програм, ані до обрання виконавців цих робіт.

"Інженерне облаштування кордону - децентралізовані роботи, що не потребують жодного втручання Кабміну чи прем'єра. Але деякі ЗМІ замовчують цей аспект і безсоромно використовують тему "Стіни" для дискредитації не так Яценюка, як цілої державної влади", - наголосив А.Тетерук.

"По-друге, НАБУ заявляло, що "розслідує" цей проект від березня 2016 року. Нині ж А.Ситник каже, що, цитую," необхідно провести ще дуже багато роботи: фактичний огляд, вивчення кошторисної документації, проведення експертиз, ревізій". Ми вітаємо таку ретельність детективів бюро, ми на вашому боці, - але що ви робили півроку? По-третє, якщо не проведено експертизи й ревізії, не виявлено ознак злочину - навіщо НАБУ взагалі говорить про проект "Стіна" й створює інформаційні приводи для кампанії російської пропаганди проти України?", - зазначив народний депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА