Інтерфакс-Україна
15:12 13.10.2016

Умов для проведення виборів на Донбасі наразі немає – Штайнмайєр

1 хв читати
Умов для проведення виборів на Донбасі наразі немає – Штайнмайєр

Міністр закордонних справ Німеччини, чинний голова ОБСЄ Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що наразі немає підстав говорити про наявність умов для проведення виборів на Донбасі, але сторони мають продовжити переговорний процес для створення таких умов.

"Зараз ми не можемо говорити про проведення виборів на Донбасі, але у нас немає альтернативи Мінським угодам. Тому я, як голова ОБСЄ, член федерального уряду, працюю над тим, щоб за всієї складності завдання виробити основу для реалізації окремих елементів Мінських угод щодо забезпечення узгодженого перемир'я, яке постійно порушується... Ще складніше працювати над політичним пакетом, у якому - закон про амністію, про особливий статус та проведення місцевих виборів", - сказав він, виступаючи на сесії ПАРЄ в Страсбурзі в четвер.

Ф. В. Штаймайер висловив сподівання щодо того, що вдасться домовитися про відповідний пакет законів.

"Коли буде узгоджено закон, необхідно гарантувати певну безпеку для проведення виборів... Ви маєте рацію, зараз не доводиться говорити про наявність умов для виборів, але це не означає, що ми не повинні працювати над ними", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА