Інтерфакс-Україна
15:59 14.10.2016

Зустріч щодо України в "нормандському форматі" відбудеться, коли для цього буде створено необхідні умови

1 хв читати
Зустріч щодо України в "нормандському форматі" відбудеться, коли для цього буде створено необхідні умови

Канцлер ФРН Ангела Меркель готова слушного часу скликати зустріч щодо України за участю президента РФ Володимира Путіна, президента Франції Франсуа Олланда та президента України Петра Порошенка, повідомляє в п'ятницю агентство ЕФЕ з посиланням на німецький уряд.

Так, за словами представника уряду Німеччини Штеффена Зайберта, А.Меркель "в цілому готова" скликати зустріч на найвищому рівні щодо України, і вона вважає "дуже важливим" підтримувати діалог у рамках врегулювання ситуації на сході України.

"Це може статися тоді, коли будуть створені необхідні умови, і коли стане ясно, що під час зустрічі у Берліні можна буде досягти конкретних результатів", - наводить агентство слова Ш.Зайберта.

Раніше повідомлялося, що зустріч у "нормандському форматі" на найвищому рівні може відбутися в Берліні 19 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА