Інтерфакс-Україна
13:16 20.10.2016

У Європі перестали враховувати інтереси РФ у вирішенні проблем НАТО - Проді

1 хв читати
У Європі перестали враховувати інтереси РФ у вирішенні проблем НАТО - Проді

Європейські політичні лідери з часом перестали враховувати позицію і інтереси РФ у розвитку НАТО, заявив у четвер президент Фонду міжнародного співробітництва, екс-глава Єврокомісії Романо Проді.

"Спочатку ми бачили спроби цього (брати до уваги російську позицію - ІФ), а потім почалася постійно посилювалася напруженість", - сказав Р.Проді на Євразійському форумі в Вероні.

Зокрема, він наголосив на пропозиції президента США Джорджа Буша-молодшого прийняти до альянсу Грузію та Україну, що прозвучала саміті НАТО Бухаресті в 2008 році й була відкинута європейськими країнами.

"Тоді ми бачили чітку європейську позицію з таких питань", - підкреслив Р.Проді, пояснивши, що такі країни, як ФРН і Франція, в Бухаресті вирішили не завдавати сильних ударів по відносинах НАТО-РФ.

"Але в згодом ми (союзники у НАТО - ІФ) скотилися до постійних маленьких провокацій у військовій сфері. Наче право ухвалення рішень перейшло від політиків до військових", - додав Р.Проді

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА