Інтерфакс-Україна
17:43 20.10.2016

Постанова сенату Чехії щодо ситуації в Україні - хороший знак для двосторонніх відносин, вважає Парубій

1 хв читати
Постанова сенату Чехії щодо ситуації в Україні - хороший знак для двосторонніх відносин, вважає Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій подякував членам сенату Чехії після прийняття ним постанови щодо ситуації в Україні.

"Дякую нашим чеським колегам за підтримку і чітке розуміння української ситуації. Друзі чехи як ніхто знають, як виглядає окупація, і вони пам'ятають російські танки в 1968 році, які їхали бруківкою Праги", - заявив А.Парубій на пленарному засіданні в четвер.

"Вважаю декларацію хорошим знаком для розвитку українсько-чеських відносин, проявом солідарності з Україною", - додав спікер парламенту.

Раніше перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко повідомила, що в четвер верхня палата парламенту Чехії (сенат) у четвер прийняла постанову щодо ситуації в Україні, в якій висловлено стурбованість щодо інтенсифікації обстрілів на Донбасі та відзначено необхідність відновлення українського контролю над кордоном.

"Хороші новини з Чехії! Сьогодні верхня палата парламенту (сенат) прийняла постанову про ситуацію в Україні, в якій висловила занепокоєння інтенсифікацією обстрілів на Донбасі; і ключове: сенат наголосив на необхідності припинення підтримки бойовиків з боку РФ та відновлення українського контролю над кордоном. За постанову проголосували 45 із 63 присутніх сенаторів", - написала вона на сторінці у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА