Інтерфакс-Україна
15:52 21.10.2016

"Народний фронт" ініціюватиме скасування підвищення зарплат депутатам

2 хв читати
"Народний фронт" ініціюватиме скасування підвищення зарплат депутатам

Фракція партії "Народний фронт" у Верховній Раді ініціюватиме скасування норми про підвищення рівня зарплати депутатам, яка міститься в проекті бюджету на 2017 рік, повідомляється на офіційному сайті партії в п'ятницю.

"Гроші, що передбачалися на підняття зарплат депутатам, слід направити на підвищення зарплат військовослужбовцям та переатестованим поліціянтам", - сказав керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак в інтерв'ю журналістам.

"Думаю, що після громадського обговорення цього питання той проект бюджету, який ми вчора схвалили, тобто висновок Бюджетного комітету, і направили на доопрацювання до другого читання, буде суттєво підкоригований", - додав парламентар.

М.Бурбак також зазначив, що його повністю задовольняє нинішній рівень депутатської зарплати.

При цьому, згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, за постанову про висновки і пропозиції до проекту закону про держбюджет-2017, якою, зокрема, збільшуються посадові оклади членів парламенту, проголосували 67 із 81 народного депутата фракції "Народний фронт", зокрема М.Бурбак. Голосів проти і таких, що утрималися, від фракції не було.

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 жовтня 230 голосами прийняла постанову про висновки і пропозиції до проекту закону про держбюджет-2017, додаток №2 до якої визначає розміри посадових окладів народних депутатів: для спікера 30 мінімальних зарплат, його заступників - 28, керівників парламентських комітетів і фракцій - 27 мінімальних заробітних плат, а їхніх заступників - 26. Рядовий депутат - член комітету отримуватиме 25 мінімальних зарплат.

Нині не входять до складу якогось комітету 26 членів парламенту із 423 народних депутатів. Мінімальна зарплата на сьогодні становить 1450 грн.

Фракція партії "Опозиційний блок" і група "Відродження" у Верховній Раді підготували проект постанови про скасування результатів голосування за постанову про висновки і пропозиції до проекту закону про держбюджет-2017 у пп. 3 і 4, в яких передбачено збільшення зарплат народним депутатам у кілька разів.

Керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк назвав провокацією включення до постанови, якою в першому читанні затвердили законопроект про державний бюджет на 2017 рік, пунктів, що підвищують зарплати народним депутатам. Він зазначив, що це питання не обговорювалося у Верховній Раді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА