Інтерфакс-Україна
17:25 26.10.2016

Конкурс на посади держсекретарів міністерств може обернутися фікцією, попереджають експерти

2 хв читати

Експерти занепокоєні можливістю ризиків того, що конкурс на посади державних секретарів міністерств може перетворитися на фікцію через недосконале законодавство.

"Я вважаю, що сам конкурс на держсекретарів проводиться передчасно і він має всі шанси перетворитися на чергову реформаторську фікцію. Повноваження держсекретаря незрозумілі. Яким чином він забезпечуватиме реалізацію політики міністерства? Яким чином керуватиме, щоб виконувати волю міністра. Які у нього повноваження? Не зрозуміло. Те, що написано в законі про держслужбу, - недостатньо, а те, що має бути прийняте, - досі не прийнято", - сказав експерт з питань публічної адміністрації, екс-глава нацагентства з питань держслужби (2014р) Денис Бродський під час "круглого столу" "Державний секретар. Нова посада, нові виклики", проведеного в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного пакету реформ в середу в Києві.

За словами Д. Бродського, "жодна порядна людина на таку невизначеність не погодиться". "Навіщо проводити конкурс на посаду, коли незрозуміло, чим він займатиметься і які в нього повноваження?", - наголосив експерт.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на заміщення посад державних секретарів 8 міністерств.

Народний депутат України Альона Шкрум наголосила, що Верховна Рада має якомога швидше прийняти зміни до закону України "Про центральні органи виконавчої влади"(4526д) і привести низку законів, відповідно до закону "Про держслужбу". "У нас виходить ненормальна ситуація, коли частина живе по одному закону про держслужбу, а інша - за іншими правилами", - зазначила парламентарій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережко: Риторика Трампа щодо України змінюється, але важливішими є дії, а не слова

Порошенко обговорив з повіреною у справах США в Україні потреби ЗСУ та посилення тиску на РФ

Україна рішуче засуджує входження китайського судна до окупованого Криму, посольство направило офіційну ноту до МЗС Китаю

На зустрічі президента з фракцією "Слуга народу" питання виборів не обговорювалося - нардеп Леонов

П’ятий саміт Кримської платформи відбудеться у середу у Нью-Йорку - МЗС

Будапешт відмовляється припинити закупівлі російської нафти, незважаючи на вимогу Трампа

Ердоган відзначає суттєве зростання людських втрат РФ у війні з Україною, але не вірить, що вона скоро скінчиться

Цивільний кодекс має стати сучасною конституцією приватного права - Стефанчук

Українці найменше довіряють людям інших політичних поглядів та навіть "своїм" політикам – опитування Rating

Українці вважають перемогу у війні важливішою за родину та власне здоров'я – опитування Rating

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА