18:35 01.11.2016

Порошенко і президент Світового конгресу українців обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму, реформи і е-декларування

2 хв читати
Порошенко і президент Світового конгресу українців обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму, реформи і е-декларування

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з президентом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм відзначив значення взаємодії і координації діаспори для підтримки національних інтересів, розповів про ситуацію на Донбасі та в Криму, а також про впровадження системи електронного декларування.

"Глава держави високо оцінив внесок Конгресу в обстоюванні національних інтересів України за кордоном та відзначив важливість посиленої взаємодії і координації української діаспори в цьому контексті", - повідомляє у вівторок прес-служба президента України за підсумками зустрічі.

П. Порошенко поінформував Є. Чолія про те, що на Донбасі, незважаючи на ініційоване українською стороною припинення вогню, постійні обстріли і провокації з боку проросійських бойовиків і найманців.

"Було відзначено важливість максимальної міжнародної підтримки ініційованої Україною резолюції ГА ООН про стан прав людини в Автономній Республіці Крим, ситуація з якими погіршується через дії окупантів", - зазначено в повідомленні.

Президент наголосив на важливості підтримки з боку закордонного українства у питаннях надання Європейським Союзом безвізового режиму для українських громадян та ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

"Українці по праву заслужили і перше, і друге. Ми це доводимо кожен день на двох фронтах - на Донбасі і на фронті реформ", - наголосив П. Порошенко.

Крім цього, він вказав на взаємодію влади і громадянського суспільства в боротьбі з корупцією в Україні, особливо відзначивши ефективний старт системи електронного декларування стану державних службовців.

"Точку неповернення пройдено. Антикорупційна боротьба в державі ведеться в новій якості. Ховати і ховатися більше не треба", - зазначив П. Порошенко.

У свою чергу президент Світового конгресу українців запевнив у незмінній підтримці Конгресу і всього закордонного українства у відновленні суверенітету і територіальної цілісності держави, зокрема Крим, у боротьбі з агресією Росії, а також на шляху реформ в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА