Інтерфакс-Україна
17:27 03.11.2016

ВР ухвалила закон про реструктуризацію боргів ТКЕ

1 хв читати
ВР ухвалила закон про реструктуризацію боргів ТКЕ

Верховна Рада ухвалила закон про врегулювання заборгованості теплокомуненерго (ТКЕ) за спожиті енергоносії.

Відповідний законопроект №5273 у другому читанні та в цілому підтримали 245 депутатів.

"Хочу наголосити: борги не списуються, а реструктуризуються, списуються лише штрафні санкції у разі виконання договору реструктуризації в повному обсязі", - сказала, представляючи документ, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Альона Бабак.

Вона зазначила, що ухвалення документа дасть змогу розблокувати фінансово-господарську діяльність підприємств ТКЕ, зняти арешт з майна і поточних рахунків, зупинити нарахування пені і штрафних санкцій за енергоносії.

Як повідомлялося, за даними НАК "Нафтогаз України", пені, штрафні та фінансові санкції, нараховані за позовом постачальника природного газу за несвоєчасні розрахунки теплопостачальними організаціями за спожитий газ, на 1 січня 2016 року становили 2,6 млрд грн і протягом першого півріччя зросли в 1,7 раза - до 4,5 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА